• 40 Lat Real Value
  • Liniowa Gwarancja
...

WIODĄCE ROZWIĄZANIA DLA NASZYCH KLIENTÓW

Nasze przyszłościowe rozwiązania systemowe są odpowiedzią na potrzeby naszych klientów na całym świecie w zakresie zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa, żywotności i estetyki. Niezależnie od tego, czy posiadają Państwo dach spadzisty, płaski czy też wiatę garażową - mamy dla Państwa odpowiednie rozwiązanie.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

SolarWorld AG produkuje samodzielnie główne komponenty i dzięki dokładnym testom gwarantuje najwyższą jakość. Nasze produkty poddawane są również regularnym kontrolom i certyfikacji w zakresie bezpieczeństwa, obciążalności i żywotności w ramach testów niezależnych. Jakość jest bowiem najlepszym gwarantem wieloletniego bezpieczeństwa Państwa inwestycji. Produkty SolarWorld to najlepszy wybór na lata.

NIEZAWODNY PARTNER NA CAŁYM ŚWIECIE

Przez lata obecności na rynku zapracowaliśmy na zaufanie naszych międzynarodowych partnerów i klientów. Cieszy nas niezmiernie fakt, że klienci polegają na naszych produktach. SolarWorld przywiązuje ogromną wagę do zaufania w relacjach z klientami na całym świecie.

PRAWDZIWA, SPRAWDZONA TRWAŁOŚĆ

Energia słoneczna umożliwia przyjazne dla środowiska, czyste zaopatrzenie w energię, a w szeregu krajów fotowoltaika stanowi dziś jeden z filarów trwałego, zrównoważonego rozwoju gospodarczego. Czujemy się współodpowiedzialni za ten proces.